Üretim

Tesisimiz ayda ortalama 15 kalıp üretme kapasitesine sahiptir ve üretilen kalıpların plastik üretimide tesisimizde sağlanmaktadır. 2 gr-1500gr arası tüm ürünleri enjeksiyon makinesinde, 50 ml-10.000 ml arası ürünlerimizi şişirme makinelerimizde üretebilmekteyiz. Yüksek teknoloji ve kapasiteye sahip makinalerimizle PVC, HDPE, LDPE, PC, EVA, ABS, SURYLIN vb. hammaddeleri kullanarak plastik ürünler üretiyoruz.

Sistem kalıp olarak 35 yılı aşkın kalıpcılık tecrübemizle çeşitli kalıplar üretiyoruz. Kapaktan kovaya, medikal tüplerden insülin iğne kutu kalıplarına, askıdan soba ayağına, sos ve içecek şişelerinden oyuncağa kadar her sektör için kalıp ve ürün üretimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri ihtiyacına göre özel makinalar de üretmekteyiz: kanca makinası, özel kesme ve kapama makinası, medikal eldiven kesme makinası bunlardan bir kaçıdır. Gıda sektörü içinde ambalaj ve kapak ürettiyoruz ve Gıdaya Uygun Ürün Üretim Sertifikamızı 2011 yılı itibariyle almış bulunmaktayız.

Modelleme/tasarım-kalıplama-nihai ürün üretilmesini aynı çatı altında gerçekleştiren sayılı firmalardanız. Firmamızın emin adımlarla sürekli büyümesi ve yarattığı müşteri memnuniyeti piyasadan rahatlıkla izlenebilmektedir.

Belgelerimiz

iso 22000

Kalitemiz

Daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz!

Sistem Ambalaj A.Ş. konusunda ülkemizin önde gelen plastik ambalaj ve kalıp üreticisi firmalarından biridir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek için üstün kaliteli ürünlerini uygun rekabetçi fiyatlarla istenen zamanda teslim etme amacındadır.

Ürünlerimiz tamamen müşteri taleplerini karşılamaya yönelik olarak üretilmektedir. Bu amaç ile güvenilirlik, teknik şartlara uygunluk ve sağlamlık, üretimimizde önemle üzerinde durduğumuz temel ilkelerdir.

Kaliteyi iyileştirme çalışmalarımız, sistematik ve planlı bir şekilde güncel teknoloji takibi , makina parkının geliştirilmesi ve reorganize edilmesi tüm teknik ve idari personelimizin katılımı ile birlikte iç ve dış müşterilerimizin mutluluğuna öncelik verilerek sürdürülmektedir.

Yönetim olarak çalışanlarımızın eğitimini en üst düzeyde tutarak politikamızın herkes tarafından benimsenmesine ve çevremizinde korunarak kaynaklarımızın en etkin şekilde kullanılmasına gayret etmekteyiz.